Start > Aktualności > Przenosiny na serwer ZOSP RP

Przenosiny na serwer ZOSP RP

01.03.2009, Przenosiny na serwer ZOSP RP

Chcemy państwa poinformowac, iż nasza stronka została przesieniona na serwer ZOSP RP z związku z uruchomioną pod koniec ubiegłego roku nowa usługą Serwer Stron OSP. Z tą "przeprowadzką" wiążę się nowa domena -www.zagajow.osp.org.pl -pod jaką będzie dostepna strona naszej straży. Podsumowując strona OSP Zagajów od tej pory będzie dostępna pod dwona adresami: www.ospzagajow.pl oraz w/w www.zagajow.osp.org.pl.

Istniejące internetowe strony OSP umieszczane są na różnych serwerach. Ideą projektu jest zgromadzenie możliwie dużej ilości witryn OSP na jednym serwerze pod jedną domeną: osp.org.pl. Dzięki temu będzie można łatwo znaleźć w Internecie strony Ochotniczych Straży Pożarnych, a w tym OSP Zagajów. Stąd przyłączamy sie do apelu Zwiazku i szerzymy ten pomysł poprzez naszą stronkę. Szczegóły akcji można znaleźć pod adresem: www.osp.org.pl/hosting/rejestracja.php.
Zapraszamy do odwiedzin naszej stronki także pod nowym adresem:)