Start > Aktualności > Liga Piłki Siatkowej OSP, Michałów 2009

  Liga Piłki Siatkowej OSP, Michałów 2009


22.03.2009, Dla nas czwarte !

W niedzielę 22.03.2009 r. w sali gimnastycznej przy zespole placówek oświatowych w Michałowie odbył się finał rozgrywek ligowych OSP na terenie gminy Michałów. W lidze udział wzieły wszystkie jednostki OSP z terenu naszej gminy, a do finału zakwalifikowali się: Michałów, Pawłowice, Zagajów, Zagajówek, Tur oraz kobieca drużyna utworzona ze "strażaczek". Start w finale zależał od miejsca zajetego wcześniej w grupie, i tak drużyny, które zajęły 3. miejsca zagrały o 5 końcową lokatę, zespoły z 2. miejsc walczyły o najniższy stopień podium, a 1. miejsca zagrały o tytuł mistrzowski - tyle tytułem zasad, teraz wyniki:
1. OSP Pawłowice;
2. OSP Michałów;
3. OSP Zagajówek;
4. OSP Zagajów;
5. OSP Tur;
6. Kobieca drużyna OSP;

Jak widać powyżej OSP Zagajów zajęło czwarte miejsce tuż za podium. Niestety nie udało nam się pokonać OSP Zagajówek, po zacietym pojedynku przegraliśmy 3:0. Naszą drużyne reprezentowali: Krzysztof Karbowniczek, Michał Karbowniczek, Szymon Kuc, Rafał Przeniosło, Robert Purtak, Dariusz Żuber, Michał Żuber, Rafał Żuber.

Przbiegu zawodów pilnował prezes OSP Zagajówek Henryk Żuber, sędziowania podjął się Jan Grzyb, który swoim bacznym okiem wychwycił nawet najmniejsze przewinienie. Po zawodach prezes gminny ZOSP RP Stanisław Szewczyk zaprosił wszystkich zawodników na krótki poczęstunek w ramach podziekowania za przybycie i tak akytwny udział w rozgrywkach.